Bal Absolwentów WZ UW

W imieniu Prof. dra hab. Grzegorza Karasiewicza - Dziekana Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego z okazji 50-lecia Wydziału Zarządzania UW chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na Bal Absolwentów Wydziału Zarządzania UW. 

Bal Absolwentów Wydziału Zarządzania UW odbędzie się 19 listopada 2022 r. (sobota), w godzinach od 20.00 do 4.00. Bawić się będziemy się w Hotelu InterContinental, zlokalizowanym w centrum Warszawy, przy ulicy Emilii Plater 49. (http://www.warszawa.intercontinental.com/)

Termin balu jest powiązany z zaplanowanymi na ten sam dzień głównymi uroczystościami obchodów 50-lecia Wydziału. 

Bal jest organizowany przez Fundację na Rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW pomaga w upowszechnieniu informacji o jubileuszu.

W Balu mogą uczestniczyć wszyscy absolwenci Wydziału Zarządzania UW. Bal jest jednak przeznaczony wyłącznie dla absolwentów Wydziału Zarządzania UW (bez osób towarzyszących, z wyjątkiem sytuacji, kiedy  osoba towarzysząca jest również absolwentem Wydziału Zarządzania UW).

Koszt udziału w balu jest dla wszystkich taki sam i wynosi 250 zł. W ramach tej kwoty przewidziany jest m.in. kilkugodzinny catering i open-bar z alkoholem (wina i cięższe alkohole).

Termin zgłoszeń i wpłat: Wpłaty proszę dokonywać w terminie do 31 października 2022 r. na konto Fundacji na Rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (nr konta 44 1240 1112 1111 0011 1486 0085). Tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe. 

Zgłoszenia prosimy kierować adres mailowy: [email protected]

AKTUALIZACJA 04.10.2022 r.

W związku z ogromnym zainteresowaniem udziałem w Balu Absolwentów zorganizowanym z okazji 50-lecia Wydziału Zarządzania UW pragniemy ogłosić, iż rejestracja na Bal została zamknięta. 
Uprzejmie informujemy, że osoby z listy rezerwowej będą mogły wziąć udział w Balu w sytuacji, gdy zgłoszone osoby nie opłacą swojego udziału w terminie. 
W imieniu prof. dr. hab. Grzegorza Karasiewicza - Dziekana Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie dziękujemy Państwu za zainteresowanie udziałem w naszym Balu. Od przyszłego roku planujemy organizację zjazdów absolwentów Wydziału Zarządzania, którzy obchodzą okrągłe rocznice ukończenia studiów. 

Jeżeli ktoś z Was chciałby, żeby Wasza firma została partnerem Jubileuszu, to prosimy o kontakt na adres: [email protected]. Partnerzy wydarzenia, którzy mają zapewnione miejsca na Jubileuszowym Balu.

Stowarzyszenie Absolwentów WZ UW

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa

[email protected]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa

[email protected]